free landing page templates

Про компанію

Підприємство успішно працює на ринку швидкомонтованого будівництва з 2016 року, і зарекомендувало себе як надійний і стабільний партнер, що підтверджує активну і успішну співпрацю з будівельними та енергетичними компаніями, торгівельними мережами, приватними замовниками.

Головне завдання компанії - швидке і якісне надання спектру послуг виробництва, постачання і монтажу будівель, споруд різного ступеня складності і функціонального призначення на основі металічного каркасу.

Наша компанія займається не тільки виробництвом, а ще й підготовкою місцевості                 ( фундамент, цементно-гравійна подушка та інше).

Компанія ТОВ "НАРС-УКРАЇНА" володіє пакетом документації на продукцію, що випускається і необхідними дозволами на ведення проектних, будівельних і монтажних робіт. Проектний відділ підприємства завжди готовий розробити проект з максимальним урахуванням всіх Ваших побажань.

Стислі терміни введення об'єктів в експлуатацію, високу якість продукції та обслуговування, надійно і своєчасно виконуються зобов'язання за договором, гнучка система ціноутворення та індивідуальний підхід до кожного клієнта стали основою успіху нашої компанії!

Будемо раді бачити ВАС серед наших партнерів!

КОНТАКТИ

Україна, м.Івано-Франківськ
вул.Надрічна, 70, біля ТЦ БІЗОН  

E-mail: nars.ukr@gmail.com
Тел. +380 96 570-00-62
Пн-Пт з 9.00-18.00
З питань співпраці:
Тел. +380 95 570-00-52

  ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

  Нові продукти та корисна інформація

  МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ